Rozkład jazdy

Rozkład jazdy
ważny od 04.01.2021 r: do 31.12.2021 r:
Frysztak – Cieszyna – Stępina – Huta Gogołowska

Kierunek do Huta Gogołowska Przystanki Kierunek do Frysztak PKP
08:05 12:00 Frysztak – PKP 08:59 12:52
08:07 12:02 Frysztak 08:57 12:50
08:09 12:04 Pułanki 08:55 12:48
08:11 12:06 Cieszyna 08:53 12:46
08:12 12:07 Cieszyna Klub 08:52 12:45
08:13 12:08 Cieszyna Sklep 08:51 12:44
X 12:10 Cieszyna 08:49 X
X 12:11 Stępina Chytrówka „Krasowski” 08:48 X
X 12:12 Stępina Chytrówka 08:46 X
X 12:13 Stępina Chytrówka Szkoła 08:45 X
X 12:14 Stępina Chytrówka Góra 08:44 X
X 12:15 Stępina Chytrówka Góra 08:43 X
X 12:16 Stępina Chytrówka Szkoła 08:42 X
X 12:17 Stępina Chytrówka 08:41 X
X 12:19 Stępina Chytrówka „Krasowski” 08:39 X
X 12:20 Cieszyna 08:38 X
08:14 12:21 Cieszyna Góra 08:37 12:43
08:15 12:22 Stępina Ośrodek Zdrowia 08:36 12:42
08:16 12:23 Stępina Szkoła 08:35 12:42
08:17 12:24 Stępina 08:38 12:40
08:18 12:25 Stępina Zagórze 08:34 12:39
X X Huta Gogołowska I 08:32 12:37
X X Huta Gogołowska II 08:31 12:36
08:23 12:30 Huta Gogołowska 08:30 12:35

LEGENDA: komunikacja zwykła, kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.